Шановні колеги, 20–21 вересня 2023 року за адресою: м. Київ, бульвар Академіка Вернадського, 36 (Інститут металофізики ім. Г.В. Курдюмова НАН України) пройде IV Міжнародна конференція "ФУНКЦІОНАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ІННОВАЦІЙНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ — ФМІЕ-2023". Запрошуємо брати участь всіх хто цікавиться відповідною тематикою.

Тематика конференції

• Функціональні матеріали для традиційних енергокомплексів
  • Матеріали для розподіленої та автономної, у т.ч. відновлюваної, енергетики
  • Енергоефективні технології на основі надпровідних і магнітних функціональних матеріалів
  • Функціональні матеріали для мереж енерготранспортування
  • Функціональні наноматеріали
  • Нові методи дослідження й атестації матеріалів для енергетики
  • Теоретичні та чисельні методи фізичного та хімічного матеріалознавства
  • Функціональні матеріали для утилізації тепла

Формат доповідей

Усна доповідь — 15 хв. + 5 хв. на обговорення
Стендова доповідь — протягом дня (постер формату А1 (594×841 мм))

Робочі мови конференції — українська, англійська (для листування, тез, доповідей і статей)

Публікація матеріалів

Подані за матеріалами доповідей статті після процедури рецензування, будуть опубліковані у періодичних наукових виданнях Інституту металофізики ім. Г. В. Курдюмова НАН України, що входять до наукометричних баз даних Web of Science та/або Scopus.

Важливі дати

Реєстрація та сплата організаційного внеску — до 11 вересня 2023 р.
Подання тез — до 11 вересня 2023 р.

РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКІВ відбуватиметься через сайт конференції

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ВНЕСОК складає 500 грн.
(для студентів/аспірантів — 250 грн)